Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego wybór dobrego hostingu ma takie znaczenie

Na rynku w naszym kraju działa obecnie bardzo wiele firm hostingowych. Oferują one zarówno serwery VPS i konta hostingowe, jak również niezależne, oddzielne serwery dedykowane. Teoretycznie więc wybierać będzie w czym, ale nie ułatwia to wcale podjęcia decyzji. Oferty poszczególnych firm mocno się różnią od siebie parametrami technicznymi i cenami, dlatego warto się dowiedzieć na jakie rzeczy zwrócić swoją uwagę.

W pierwszej kolejności hosting WordPress Woocommerce powinien być stabilny i niezawodny. Niewiele przyjdzie bowiem z całej reszty, jeżeli co chwilę pojawiać się będą jakieś problemy techniczne i strona po prostu nie będzie działać. O tym aspekcie wielu ludzi zapomina, przede wszystkim się skupiając na reszcie parametrów, a potem szybko trzeba będzie zacząć szukać jakiejś alternatywy.

Jeżeli chodzi o to, co dobry hosting powinien zawierać, to w pierwszej kolejności wymienić należy transfer i pojemność. Ilość miejsca na dysku należy dobrać do konkretnej strony oraz ilości i wielkości plików, które będą się w niej znajdować. Szczególnie większej ilości przestrzeni dyskowej wymagać będzie duża liczba zdjęć czy filmów. Jeżeli będzie chodzić o transfer, to sporo firm obecnie nie ogranicza go w swoich pakietach. Należy zwrócić jednak swoją uwagę na to, czy nie ma jakiś ograniczeń prędkości po przekroczeniu ustalonego limitu, ponieważ takie sytuacje również się czasami zdarzają. Na pewno trzeba się przyjrzeć szybkości działania. Ona jest naprawdę istotna ze względu na SEO, ale także na to, czy użytkownicy nie będą musieli narzekać na wolne wczytywanie stron.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też przeczytać