Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Posiadłości w Chorwacji – kierunek nie tylko na wakacje

Miłośnicy podróżowania, kiedy planują wakacje, na ogół muszą wybierać między zwiedzaniem a wczasami. Swoistą nowością w biurach podróży są wyjazdy typu 7+7. Propozycje tego typu to najczęściej objazdówka, do której dołączyć można 7-dniowe wczasy. Opcja taka sprawdza się w państwach basenu Morza Śródziemnego, jakkolwiek nie tylko. Coraz to entuzjastyczniej turyści wyjeżdżają także na Bałkany. Jednym z popularniejszych krajów jest tam Chorwacja. Pełen uroku kraj przyciąga zarówno imponującą przyrodą, jak również i niezwykłymi zabytkami. Będąc w tym kraju nie sposób nie zatrzymać się w Dubrowniku, Splicie czy Trogirze.

Niezmiernie atrakcyjne są również chorwackie parki narodowe. Obowiązkowo wręcz ujrzeć należy Park Narodowy Krka oraz bajkowe Plitvickie Jeziora. Turkusowe jeziora powiązane ze sobą systemem wodospadów to niezapomniany widok, a cały park od lat figuruje już na liście ogólnoświatowego dziedzictwa UNESCO. Do Chorwacji można wybrać się z jednym z biur podróży. Różnorodne wycieczki do Chorwacji i krajów sąsiednich wolno co roku odkryć w turystycznych katalogach. Letnie miesiące to czas profesjonalny, żeby zaplanować wakacyjny urlop.

Ciekawą opcją ostatnio są jednakże także możliwości kupna nieruchomości, żeby zawsze posiadać swoje lokum – nieruchomości na sprzedaż chorwacja. Nie zawsze jednak doskonałym celem podróży są kraje nad Morzem Śródziemnym. Coraz więcej ludzi z zapałem zwiedza pozostałe kraje Europy. Gigantyczną popularnością cieszy się obecnie Chorwacja, jaka słynie z niższych cen, cudownych zabytków, pięknej przyrody i perfekcyjnej, letniej pogody. Ci, którzy zdecydują się na zobaczenie Chorwacji, na ogół decydują się na zobaczenie tych największych chorwackich atrakcji.

Zaliczają się do nich bez kwestionowania największe miasta kraju. Uwagę zwraca przede wszystkim Dubrownik, którego zabytkowa zabudowa została wpisana na listę UNESCO. Nie mniej atrakcyjny est także Split czyli największe miasto Chorwacji. W tym cudownym, starym chorwackim mieście w niezwykły sposób krzyżują się wpływy węgierskie, weneckie i austriackie. Nie sposób również ominąć Trogir.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też przeczytać