Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rodzaje opakowań, jakie produkuje Opakomar

Rodzaje pudełek, jakie wytwarza Opakomar są różne, wobec czego klienci chętnie zdecydowani są na to, żeby zlecenia zrealizować dokładnie w tym miejscu, bo mają świadomość, iż posiadają sposobność zamówić takie pudełka ozdobne, jakie spełnią ich oczekiwania. Oferta zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od tego, jakie klient zamawia pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, że zostaną one zrobione wzorcowo i w krótkim czasie.

Rodzaj pudełka uzależniony jest w głównej mierze od tego, co ma się w nim znaleźć. Pudełka są zrobione z tektury falistej o gramaturze 385 gr i oklejane są kolorowym papierem. Mogą mieć ściągane wieczko, wstążki albo magnes. Grubość ścianki to około 1,8 do 2 mm, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Minimalne zamówienie, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk.

Opakowania są od razu gotowe do użytkowania i nie ma potrzeby ich składać. Sztywne opakowania ozdobne wyglądają bardzo dobrze oraz ukazują profesjonalizm firmy, jaka w nie inwestuje. Mogą zostać oklejone jednokolorową albo wielokolorową okleiną zewnątrz. Rozmiary, jakie mają opakowania ozdobne na prezent są uwzględnione w katalogu, ale też można zdecydować się na złożenie zamówienia indywidualnego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w wersji Exclusive są kaszerowane. Pudełka mające logo mogą być zrobione dowolnymi metodami: hot stampingu, sitodruku lub offcetu. Interesująco prezentują się opakowania okładkowe z magnesem. Prezentowany producent opakowań ozdobnych zatroszczył się o to, by jednocześnie były eleganckie i użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też przeczytać