Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Walory akumulatorów żelowych HAZE

Innowacyjne akumulatory żelowe HAZE udostępnione są w sklepie www akumulatory-zelowe.pl. Jest to punkt sprzedaży który należy do oficjalnego importera HAZE w Polsce, a więc do firmy COMSYSTEM. Produkty od czołowego dostawcy na świecie spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników. Kupujący, jacy robią tutaj zakupy mają świadomość, że mają do wyboru produkty klasy premium. Każdy Akumulator litowo-jonowy jest przed oddaniem do użytku dokładnie sprawdzany. Są one nowe oraz spełnią wszystkie normy użytkowania.

Przyznana jest na nie dwunasto miesięczna lub dwudziesto cztero miesięczna gwarancja. Produkcja odbywa się zgodnie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Mają one znak CE oraz spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Wymiary akumulatorów są standardowe i z tego względu idealnie dopasują się w poprzednie miejsce. Można także liczyć na złożenie zamówienia indywidualnego, o ile szuka się akumulatora do wózka inwalidzkiego albo do skutera.

Bezobsługowe akumulatory dedykowane są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, jak i do elektrowni wiatrowych, jachtów i łodzi. Dobrze będzie też zwracać uwagę na specjalną serię MARINE GEL, która ma wszystkie cechy oraz zalety z serii EV. Ta kolekcja dedykowana jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach a także na innego rodzaju sprzęcie do pływania. Wszystkie akumulatory z katalogu zaliczają się do działających niezawodnie.

Ich elektrolit ma postać żelu. Dystrybucja w sklepie jest zarówno detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zleceniach można spodziewać się korzystnych zniżek. Z tego względu wszystkie osoby, które interesują się zakupem powinny złożyć pytania ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych rekomendowane są głównie do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, jak i do pojazdów platformowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też przeczytać