Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Firma która zajmuje się wynajmem luksusowych mieszkań w okolicach Trójmiasta

MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ to firma która zajmuje się wynajmowaniem eleganckich apartamentów w okolicach Trójmiasta. Są to Yacht Park Gdynia oraz apartament Mechelinki. To nowoczesne lokale, idealnie nadające się do spędzania wolnego czasu lub podróży służbowej. Jeżeli ktoś zamierza wynająć apartament w Gdyni, to musi kontaktować się z właścicielem firmy pod adresem: ulica Arkadiusza Rybickiego 4a/12, 81-340 Gdynia. Telefony pod jakie należy zadzwonić to: 601 991 980, 601991980 albo +48601991980.

Jeżeli natomiast kogoś interesuje apartament Mechelinki to wówczas musi kontaktować się: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki lub dzwonić pod numer: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. NIP 9580902875 i REGON 192626957 to wiadomości ukazujące rzetelność firmy zajmującej się wynajmem apartamentów. Z firmą można skontaktować się także za pośrednictwem formularza kontaktowego. Witryny apartamentów opracowane są dokładnie, wobec czego od razu można doinformować się, czego się spodziewać. 

Praktyczny system rezerwacyjny, za pośrednictwem jakiego można sprawdzać, czy w konkretnym czasie apartament jest możliwy do rezerwacji i zabukować sobie miejsce to kolejny atut. Jeżeli turysta nie zamierza mieszkać w obiekcie hotelowym lub pensjonacie, a docenia luksus i intymną atmosferę, to te apartamenty są rozsądnym wyborem. Nocleg nad Bałtykiem w okolicach Trójmiasta, w korzystnej cenie pozwoli czuć się na wakacjach jak we własnych czterech ścianach.

Turyści lubią Yacht Park Gdynia Apartament za to, że znajduje się w centrum Gdyni, blisko portu rybackiego. To doskonała destynacja dla osób, które planują wypoczywać w Trójmieście, jednak nie w tłumach.

Z apartamentu można zobaczyć Skwer Kościuszki, Mieszkanie jest wzorcowo połączone z centralną częścią Gdyni, Gdańskiem i Sopotem. To następny walor przekonujący do rezerwacji apartamentu. Mechelinki Apartament to też nowocześnie zaprojektowane mieszkanie, luksusowo urządzone. Oba apartamenty spełniają gusta nawet bardzo wymagających gości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też przeczytać