Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Katalog produktowy firmy PONITAS: przeróżne dekory materiałów do wykładania podłóg w hotelach oraz w magazynach

Oferta marki PONITAS zawiera dowolne wzory wykładzin obiektowych i w zakładach pracy. W zależności od tego, do jakiego z obiektów oraz jakie są oczekiwania klienta dobierać można: wykładziny dywanowe, wykładziny w płytkach, panele winylowe LVT, panele laminowane, wykładziny prądoprzewodzące, linoleum, PCV, podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe oraz wylewkę samopoziomującą. Eksperci, jacy wykonują montaż wykładziny biurowej w obiektach przemysłowych zalecają wykładziny PCV bądź linoleum, gdyż posadzki te cechują się najlepszą wytrzymałością na ścieranie, a także są nieskomplikowane w utrzymaniu czystości.

Poza wskazówkami zajmą się oni też odpowiednim opracowaniem posadzki pod ten rodzaj wykładzin oraz zamontowaniem. W pomieszczeniach usługowych eksperci kładą panele winylowe, ponieważ są one przystosowane do większego poziomu przemieszczania się. W pomieszczeniach biurowych eksperci z firmy PONITAS zalecają atestowane wykładziny dywanowe w rolkach lub płytki dywanowe, bardzo dobrze wpływające na walory estetyczne poszczególnych pokoi.

Sprawdzają się też panele winylowe i panele laminowane. W hotelach a także mieszkaniach zwykle kładzione są wykładziny dywanowe od cenionych marek, które doskonale wyglądają. Znacznie częściej klienci decydują się również na panele winylowe przypominające deski lub kamienie. Do każdego rodzaju podłogi dopasowany jest wytłumiony a także zapewniający wygodę podczas chodzenia.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też przeczytać