Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wdrożenie doskonale opracowanej metody odpylania przez markę Nestro

Wdrożenie efektywnej metody odpylania przez markę Nestro to następny dowód tego, że firma ta bardzo dobrze zna się na nowoczesnych rozwiązaniach jakie służą ochronie środowiska i zadbaniu o kondycję zdrowotną pracowników w konkretnym miejscu. Prawidłowe odpylanie ma szczególne znaczenie tam, gdzie używa się urządzeń stolarskich oraz w centrach obróbki. Pozwala to obniżyć koszt zużycia maszyn jakie zajmują się obrabianiem drewna.

Innowacyjne instalacje odpylania, dostosowane do specyfiki pracy w konkretnym zakładzie są w stanie zastąpić ręczne usuwanie odpadów powstających w wyniku produkcji. Nie ma mowy o tym, że jakiekolwiek odpady zostaną w maszynie, dzięki czemu będzie ona funkcjonowała sprawnie. Rozwiązania firmy z takiego obszaru dedykowane są dla małych, jak i dla średniej wielkości firm.

W małych zakładach mogą być zastosowane: filtry workowe typu NASF, filtry stanowiskowe typu NFB a także filtry podciśnieniowe typu NE 160, 250 i 300. Filtry workowe w połączeniu z wentylatorem stanowią urządzenie odpylające. Można je stosować na hali produkcyjnej. Filtry stanowiskowe można podłączyć do jednej albo do dwóch maszyn. To świetne wyjście dla firm, w jakich nie ma nazbyt dużo maszyn. Filtry podciśnieniowe wyposażone są w niewielkich wymiarów wentylator ssący. Kompaktowa konstrukcja oraz mobilność pozwolą na zastosowanie w wielu miejscach pracy. Można do takiego urządzenia dodać do 3 maszyn.

Dla średnich i dużych zakładów Nestro oferuje filtr podciśnieniowy typu ZWF 9/4, dostosowany do oddzielania pyłu lub wiór pochodzenia drzewnego od pięciu do stu tysięcy m3/h. To urządzenie zbudowane jest z komór, wobec czego można je w dowolny sposób rozbudować. Ma dużo zabezpieczeń technicznych, dlatego nie trzeba się martwić, że może wywoływać zagrożenie w miejscu pracy. Oferta wzbogacona jest o instalacje redukujące ciśnienie, dedykowane do tych miejsc, w jakich istnieje niebezpieczeństwo wybuchu pyłu. Urządzenia filtracyjne oczyszczą wówczas pył z groźnych mieszanek powietrza.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też przeczytać